Βασιλική Μιλλούση: Περήφανη δίπλα στον Λευτέρη Πετρούνια και το μετάλλιο που κατέκτησε [εικόνα]

Το συγκινητικό της κείμενο.

Στο πλευρό του Λευτέρη Πετρούνια, θέλησε να βρεθεί η Βασίλικη Μιλλούση, στο ταξίδι του στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο.

Η σύζυγος του Έλληνα πρωταθλητή, φανερά ενθουσιασμένη, έκανε την πρώτη της ανάρτηση στο instagram και δήλωσε διπλά περήφανη για την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου, από τον αγαπημένο της.

Συγκεκριμένα στην εικόνα που ανέβασε μαζί με τον ολυμπιονίκη πρωταθλητή της, η Βασιλική Μιλλούση, ποζάρει μαζί με το μετάλλιο και σχολιάζει: "Διπλά περήφανη για σένα !Δύο Ολυμπιακά μετάλλια ούτε να το σκεφτώ δεν μπορώ!Ήταν μια δύσκολη διαδρομή με ένα τεράστιο αποτέλεσμα για τη δύναμη της ψυχής σου..ξέρω ότι δεν είναι αυτό που ήθελες γιατί πάντα κοιτάς ψηλά και έτσι πρέπει να συνεχίσεις να κάνεις! Σ αγαπάμε Βασιλική, Σοφία, Λένια". Δείτε την εικόνα πιο κάτω:

Tags Βασιλική Μιλλούση, λευτερης πετρουνιας, διασημοι, gossip, showbiz, celebrities, ολυμπιακοί αγωνες, μεταλλιο